Chceš prežiť ďalší rok vnútornou nespokojnosťou so sebou? Alebo sa postavíš a vykročíš na cestu za svojim Snom?

Staň sa ženou svojich snov

Overená metóda UNCOVERING Ti pomôže stať sa osobnosťou, po akej si vždy túžila.

Nedarí sa Ti plniť svoje predsavzatia?

Máš svoj sen, ale nedarí sa Ti ho dosiahnuť? Túžiš konečne prelomiť to „niečo”, čo Ti bráni byť Ženou,  akou si vždy túžila byť?

Rada by som Ti ukázala, že sen, ktorý nosíme v srdci a v hlave sa dá dosiahnuť. Tá cesta nie je ľahká, ale ak máš dostatok odhodlania a presvedčenia, spolu to dokážeme. 

Poznáš tie ženy, ktoré hneď ako vstúpia do miestnosti vyžarujú prirodzený rešpekt?

Každý stíchne a čaká, čo urobia alebo povedia. Pýtaš sa: Čo robia inak a v čom tkvie ich úspech? 

Tieto ženy objavili a definovali svoju osobnosť. Nadobudli sebaistotu, spoznali a pochopili zdroj svojej vnútornej spokojnosti a krásy. Vrátili sa k sebe, aby žiarili navonok.

Aj Ty sa môžeš stať takou Ženou!

Pomôžem Ti nájsť vnútorný navigátor, ktorý Ťa dovedie k spokojnosti a pomôže Ti objaviť tvoju krásu. Tieto dve zložky totiž existujú v symbióze. Jedna bez druhej nedokáže dýchať a rásť.

Spoznaj

UNCOVERING METÓDU

prepracovanú metodológiu, vďaka ktorej sa každá žena stane Ženou svojich snov

V tejto metóde ide o premyslený spôsob, ktorým vieme každú ženu vďaka koučingu:

 • previesť cestou skutočného sebapoznania
 • pomôžeme jej dosiahnuť také nastavenie mysle, v ktorom bude spokojná sama so sebou
 • toto sebavnímanie odzrkadlíme pomocou stylingu v jej štýle obliekania tak, aby podčiarkol jej osobnosť.

Spoznaj

UNCOVERING METÓDU

prepracovanú metodológiu, vďaka ktorej sa každá žena stane Ženou svojich snov

V tejto metóde ide o premyslený spôsob, ktorým vieme každú ženu vďaka koučingu:

 • previesť cestou skutočného sebapoznania
 • pomôžeme jej dosiahnuť také nastavenie mysle, v ktorom bude spokojná sama so sebou
 • toto sebavnímanie odzrkadlíme pomocou stylingu v jej štýle obliekania tak, aby podčiarkol jej osobnosť.

UNCOVERING METÓDA | Koučing & Styling

Prejdeš transformačným procesom, ktorý sa skladá z nasledovných krokov:

 • 1
  Definuj svoj sen
  Zameriame sa na definovanie toho, ČO chceš dosiahnuť a PREČO to chceš dosiahnuť.
 • 2
  Od predstavy k skutočnosti
  Definujeme KÝM sa musíš stať na to, aby sa Ti splnil SEN, po ktorom túžiš.
 • 3
  Plán a jeho vykonávanie
  A napokon zjednotíme Tvoju Súčasnú osobnosť s Tvojou Budúcou osobnosťou - teda tou, ktorej sa podarilo dosiahnuť svoj Sen.

Otestuj sa

Zisti svoje silné, slabé stránky, potreby, obavy a potenciál. Výsledky testu Ti pomôžu pochopiť schémy Tvojho správania a ich vnútorné zdroje.

UNCOVERING METÓDA | Sebapoznanie a štýl

Vykroč na cestu za svojim Snom

Chceš sa skutočne stať Ženou, akou si vždy chcela byť?

Ak je tvoja odpoveď ÁNO, nenechaj si ujsť 90-dňový alebo 180-dňový UNCOVERING PROGRAM, ktorý nenájdeš nikde inde:

UNCOVER

90 dní


Program je kombináciou online a osobných stretnutí jedenkrát do týždňa v priebehu 12 týždňov. Presný deň a hodinu si dohodneme podľa Tvojich časových možností.

Prvá etapa (4 týždne) – Snívaš aká chceš byť a čo chceš dosiahnuť. V prvej časti sa zahĺbime do Tvojho vnútorného sveta a objavíme Tvoju sebadôveru. Budeme  sa venovať stanoveniu Tvojho cieľa - Sna. Krok za krokom si vysvetlíme ako nájsť motivátor – svoje prečo a súčasne ako sa vysporiadať so seba-sabotážou.

Druhá etapa (4 týždne) – Bez vonkajšej krásy to nejde. Nájdeš svoj osobný štýl, ktorý podporí Tvoju jedinečnú osobnosť.  Budeme sa venovať transformácii Tvojho šatníka a štýlu. V rámci nej zadefinujeme Tvoj štýl, urobíme edit Tvojho šatníka a pripravíme 10 „ready to go“ outfitov.

Tretia etapa (4 týždne) – Viem čo, ale ako ďalej? Ukotvíme Tvoju dennú rutinu a návyky tak, aby si dokázala fungovať aj sama. Táto etapa slúži na to, aby Tvoja zmena bola viditeľná navonok. Nastavíme to najdôležitejšie – Tvoj čas a jeho manažment. Súčasne sa pozrieme na sociálne siete, konkrétne LINKEDIN a vytvoríme pre Teba profil, na ktorý budeš hrdá.

UNCOVER

180 dní


Program je kombináciou online a osobných stretnutí jedenkrát do týždňa v priebehu 24 týždňov. Presný deň a hodinu si dohodneme podľa Tvojich časových možností.

Prvá etapa (12 týždňov) – Snívaš aká chceš byť a čo chceš dosiahnuť. V prvej časti sa zahĺbime do Tvojho vnútorného sveta a objavíme Tvoju sebadôveru. Budeme  sa venovať stanoveniu Tvojho cieľa - sna. Krok za krokom si vysvetlíme ako nájsť motivátor – svoje prečo a súčasne ako sa vysporiadať so seba-sabotážou. 

Druhá etapa (6 týždňov) – Bez vonkajšej krásy to nejde. Nájdeš svoj osobný štýl, ktorý podporí Tvoju jedinečnú osobnosť.  Budeme sa venovať transformácii Tvojho šatníka a štýlu. V rámci nej zadefinujeme Tvoj štýl, urobíme edit Tvojho šatníka a pripravíme 10 „ready to go“ outfitov. 

Tretia etapa (6 týždňov) – Viem čo, ale ako ďalej? Ukotvíme Tvoju dennú rutinu a návyky tak, aby si dokázala fungovať aj sama. Táto etapa slúži na to, aby Tvoja zmena bola viditeľná navonok. Nastavíme to najdôležitejšie – Tvoj čas a jeho manažment. Súčasne sa pozrieme na sociálne siete, konkrétne LINKEDIN a vytvoríme pre Teba profil, na ktorý budeš hrdá. 

Využijeme služby make-up stylistu (3 hodiny) a hair stylistu (3 hodiny).

UNCOVERING METÓDA | Vnútorná spokojnosť & Vonkajšia krása

Programom Ťa bude sprevádzať
Barb K. Greiselová

Barb je zakladateľkou HEROINES.SK a autorka UNCOVERING metódy. 

“Mojim  cieľom je pomôcť každej žene, ktorej sa nedarí plniť svoje predsavzatia a ktorá túži po dosiahnutí svojho Sna.

Prešla som si poriadny kus cesty k žene akou som vždy chcela byť a stále napredujem. Zažila som úspechy aj pády, lepšie aj horšie obdobia, ale vždy sa mi podarilo splniť si svoj sen. 

Bolo tomu tak, keď som sa rozhodla, že chcem byť právničkou. Bolo tomu tak, keď som sa rozhodla, že si chcem nájsť prácu, ktorá ma bude baviť, kolektív kolegov rovnakej krvnej skupiny ako som ja, celoživotné priateľstvá, bolo tomu tak, keď som sa rozhodla, že si chcem nájsť svojho životného partnera a založiť si rodinu, bolo tomu tak aj vtedy, keď som si povedala, že sa chcem venovať svojej vízii.”

Referencie

„Vďaka spolupráci s Barborkou, jej profesionálnemu prístupu a empatickému pochopeniu mojich potrieb sa mi podarilo určiť si priority a nastaviť systém v oblastiach, v ktorých som sa potrebovala lepšie zorientovať. Bola som schopná utriediť si myšlienky a nachádzať najoptimálnejšie riešenia, ktoré mi fungujú na mieru. Vrelo odporúčam každému, kto chce posunúť kvalitu svojho života alebo podnikania na vyššiu úroveň a naplno využiť svoj osobný potenciál. Pretože, kým takúto spoluprácu neskúsite, nebudete si vedieť ani predstaviť akou silnou osobnosťou ste a čo všetko dokážete.“
Mgr. Eva Navrátil Trégerovámajiteľka jazykovej agentúry elan1partners a jazyková koučka
„Padlo v Tvojom živote rozhodnutie, ktoré sa volá zmena? Nájsť lásku, schudnúť, nová práca ...? To je to najdôležitejšie, ale zároveň je to len začiatok, čaká Ťa veľa práce na tejto úžasnej ceste objavov o samej sebe, ale odmena je neopísateľná. Mojím cieľom bolo stretnúť lásku ... Sama by som to možno dokázala, ale so správnym vedením kouča som sa približovala k svojmu cieľu míľovými krokmi. Rozhodla som sa spolupracovať na tom s Barb, verím jej ako málokomu na tomto svete a vďaka spolupráci s ňou som v priebehu 1 roka tak zapracovala na samej sebe, že som konečne dokázala vpustiť lásku do svojho života. A že ju mám v živote je pre mňa veľkým darom. Paradoxom je, že prekážky na tejto ceste k cieľu si staviame my samé a veľmi často tie prekážky nie sú ani tak vysoké a ťažké. Všetko si odmakáš sama, tak načo koučku? Veľmi často to bolo v mojom prípade len o potrebe „vrátiť sa“ na tú správnu cestu, ak som z nej začala vybočovať, neskutočná pomoc pri prekračovaní svojho tieňa, správnymi otázkami som dospela sama k odpovedi ako si netreba klamať samej sebe, ak som sa príliš ľutovala, pochybovala. Ale chvála a povzbudzovanie, ktorými nešetrila mi dávali neskutočnú silu ísť ďalej a „búranie“ prekážok bolo čoraz jednoduchšie. Žila som s pocitom, že po tej ceste nejdem úplne sama a mám na svojej strane niekoho kto je tu pre mňa. Potrebujeme len správne nasmerovať, aby tá cesta netrvala „príliš dlho“. Vďaka nej mám v živote lásku, muža, ktorý ma miluje a ja milujem jeho, ale dostala som oveľa viac, zmenila som sa ja, môj život dostal iný rozmer. Nič už nie je nemožné. Na záver chcem len povedať len toľko, v živote je dôležité mať aj šťastie na úžasných ľudí a Barb je jednou z nich. Úspech s ňou je istý, vyskúšaj, nemáš čo stratiť, môžeš len získať!“
Lívia P.Finančná a HR manažérka
„Barbora je pre mňa zlatá studňa inšpirácii. Som jej veľmi vďačná za naše spoločné koučovacie sedenia. Dlhšiu dobu som stagnovala, kým som si uvedomila, že potrebujem usmernenie. V Barbore som našla niekoho, kto sa pozerá na veci z inej perspektívy. Vďaka koučingu som sa konečne odhodlala a začala sa pripravovať na svoju novú profesiu, v ktorej budem pôsobiť v zahraničí. Objavila som v sebe silu vykročiť na novú cestu. Okrem posunu v profesijnej oblasti cítim tiež výrazné zmeny v situáciách, v ktorých mi chýbalo viac sebavedomia.“
Henrieta H.Právnička
„Barbora má vzácny dar empatie, porozumenia a zároveň zdravý „filter“, ktorý je potrebný na to, aby druhých dokázala nasmerovať k správnemu riešeniu. Prostredníctvom koučingu mi pomohla preklenúť sa v nastavení mysle od pocitu beznádeje k hľadaniu riešenia až po konkrétne kroky potrebné na uskutočnenie môjho cieľa. Od psychológa odchádzate s pocitom, že môžete plakať... po rozhovore s Barborkou viete, že ste našli riešenie a na plač nie je dôvod!"
Olívia L.Marketingová manažérka a prekladateľka
Na stretnutiach s Barborkou si vždy uvedomím aká dôležitá som ja. Pre ňu a najmä pre seba. Vždy keď začnem vravieť o iných, citlivo upriami pozornosť na mňa. Robí to veľmi jemne, ale dokonalo. Vďaka nej som si uvedomila aké dôležité je poznať samu seba. Svoje pocity, potreby a zdroje. Nezanedbateľné pre mňa je, že sa stala mojim vzorom aj ohľadom starostlivosti o vonkajší vzhľad. Predsa len, ľudia nás vnímajú aj prostredníctvom tohto neverbálneho prejavu. S Barborou dostávate komplexnú službu starostlivosti o zovňajšok aj vaše vnútro. Je azda jediná koučka s takýmto záberom. Vďaka nej pracujem na sebe komplexne. Pretože to, aká som je dôležité nielen pre mňa ale aj moje okolie. Veľmi jej za to ďakujem, aj keď ona vraví, že mám ďakovať predovšetkým sebe. Napriek tomu, veľké ďakujem.
Beáta S.Obchodná riaditeľka

Vyber si program, ktorý Ti najviac vyhovuje

Daj si šancu stať sa Ženou svojich Snov a zapoj sa do jedného
z UNCOVERING programov.

UNCOVER

90 dní


 • 12 týždňov spolupráce
 • Stretnutie 1x týždenne podľa Tvojich časových možností
 • Definovanie Tvojho Sna a transformácia Tvojej Osobnosti
 • Objavenie Tvojho štýlu a audit šatníka
 • Tvorba LINKEDIN profilu, na ktorý budeš hrdá

597 €*

UNCOVER

90 dní


 • 12 týždňov spolupráce
 • Stretnutie 1x týždenne podľa Tvojich časových možností
 • Definovanie Tvojho Sna a transformácia Tvojej Osobnosti
 • Objavenie Tvojho štýlu a audit šatníka
 • Tvorba LINKEDIN profilu, na ktorý budeš hrdá

597 €*

*Ceny platné do 31.12.2022

UNCOVER

180 dní


 • 24 týždňov spolupráce
 • Stretnutie 1x týždenne podľa Tvojich časových možností
 • Definovanie Tvojho Sna a transformácia Tvojej Osobnosti
 • Objavenie Tvojho štýlu a audit šatníka
 • Tvorba LINKEDIN profilu, na ktorý budeš hrdá
 • Služby make-up artistu
 • Služby hair stylistu

997 €*

UNCOVER

180 dní


 • 24 týždňov spolupráce
 • Stretnutie 1x týždenne podľa Tvojich časových možností
 • Definovanie Tvojho Sna a transformácia Tvojej Osobnosti
 • Objavenie Tvojho štýlu a audit šatníka
 • Tvorba LINKEDIN profilu, na ktorý budeš hrdá
 • Služby make-up artistu
 • Služby hair stylistu

997 €*

PRE FIRMY

UNCOVER

BUSINESS


 • Individuálne programy a workshopy podľa zadania klienta
 • Maximálny počet účastníkov
  - 5 osôb

197€/hod*

PRE FIRMY

UNCOVER

BUSINESS


 • Individuálne programy a workshopy podľa zadania klienta
 • Maximálny počet účastníkov
  - 5 osôb

197€/hod*

*ceny sú uvedené bez DPH

Aj na splátky

Chceš  sa zapojiť do programu UNCOVERING, ale nemôžeš alebo nechceš zaplatiť celú sumu naraz?

Máme pre Teba riešenie

Platbu za program si môžeš rozdeliť na viac splátok tak, ako Ti to vyhovuje. Avšak do programu môžeš vstúpiť až po uhradení celej sumy.

Ak máš záujem rozdeliť si platbu na viac splátok,
prosím, kontaktuj nás e-mailom na adrese: info@heroines.sk.
Napíš nám o aký program máš záujem a na koľko splátok si chceš platbu rozdeliť (max. 6).

Váhaš, či je UNCOVERING pre Teba?

Dohodni si Konzultáciu Zdarma

Ponúkame Ti jedinečnú možnosť spoznať štýl našej práce skôr, ako vstúpiš do niektorého z programov UNCOVERING. Vyplň krátky formulár a vyber si termín, ktorý Ti vyhovuje.